گواهينامه‌ های دریافتی فوراور

کمپانی فوراور دارای حق انحصاری برای تولید آلوئه ورا از گونه های خاص میباشد. و همیشه  کیفیت محصولات را در بالاترین حد خود نگه داشته است. فروشگاه اینترنتی افشیدتن نیز همواره  کوشیده است تا رضایت مشتری را به درستی جلب نماید

شما لایق بهترین ها هستید

فوراور لیوینگ اولین کمپانی هست که مهر تایید شورای علمی بین المللی آلوئه ورا را برای محصولات بر پایه آلوئه ورا دریافت کرد. اخذ گواهینامه های بین المللی و تاییدیه های محصولات فوراور، تأییدی بر کیفیت بالا و استانداردهای جهانی محصولات فوراور لیوینگ است.

گواهینامه بین المللی KOSHER

این گواهینامه تأیید می کند که محصولات، بر اساس قوانین شرعی مسلمانان تولید شده است.

گواهینامه (IASC)

کمیسیون بین المللی مطالعات آلوئه ورا معتبرترین نهاد تخصصی در زمینه محصولات و مشتقات آلوئه ورا که مسئولیت تایید کیفیت، دوام و درجه خلوص محصولات آلوئه ورا را برعهده دارد.

طبق  تأییدیه IASC بیشترین خلوص آلوئه ورا در دنیا ۹۷.۵‎٪ و مختص محصولات شرکت فوراور لیوینگ می باشد.

گواهينامه كروئلتی فری | Cruelty free

این گواهینامه تأیید می کند که محصولات، بر اساس قوانین شرعی مسلمانان تولید شده است.

گواهینامه حلال | HALAL certificate

همانطور که از نام این تأییدیه برمی آید، این گواهینامه به شرکت هایی داده میشود که طبق ضوابط مسلمانان  مانند ذبح شرعی و یا عاری از فرآورده های خوکی و … را رعایت میکنند. این گواهینامه به قدری قدرتمند شده است که حتی در کشور های غیر مسلمان نیز از محصولاتی با این گواهینامه استقبال بالایی میشود.

گواهینامه فری گلوتن | Gluten free

اگر شما به گلوتن حساسیت داشته باشید این ماده میتواند باعث بیماری هایی از جمله: سردرد، اسهال و خستگی شود. این گواهینامه اشاره به نبود گلوتن در محصولات فوراور دارد.

گواهینامه فری پارابن | Paraben declaration

استفاده از پارابن در محصولات آرایشی و بهداشتی بسیار رایج شده است. این در صورتی است که این ماده آثار بسیار مخربی بر روی پوست و بدن میگذارد. فوراور دارای گواهینامه محصولات بدون پارابن است.

ایزو 9001،9002 و ایزو 14001

این گواهینامه ها از سوی سازمان بین المللی ایزو، دال بر کیفیت و حفظ محیط زیست هستند.

گواهی نامه های دیگر