✅ درباره من

🌹صادق باش تا باورت کنند🌹

همه ما به سلامتی وزیبایی اهمیت میدیم و از انواع کرمها و لوازم آرایشی و بهداشتی چه خارجی ویا ایرانی استفاده میکنیم ، من یکسال پیش خیلی اتفاقی با این محصولات آشنا شدم و متناسب با نوع پوستم و انتخاب مناسب کرمها ، نوشیدنیها و … شروع به استفاده از این محصولات کردم و ( پس از چند ماه استفاده ) نتیجه شگفت انگیزش دیدم واااقعا راضی هستم ، والان بیش از یکسال مرتب فقط و فقط از این محصولات شگفت انگیز استفاده میکنم

به همین دلیل تصمیم گرفتم تجربیات خودم صادقانه در اختیار شما قرار بدم تا در رضایت و شادی شما شریک باشم برخلاف بعضیها که تو فضای مجازی مدعی هستند نماینده فروش این محصولاتند !! صادقانه بگم من نماینده رسمی یا غیر رسمی این کمپانی نیستم چون این کمپانی آمریکایی هستش و اصلا نماینده رسمی تو ایران نداره

به همین دلیل هیچ داروخانه ای این محصولات نمیتونه بفروشه حتی لوازم آرایشیها ولی من این محصولات را توسط یکی از دوستام بدون چندین واسطه و بطور مستقیم از کمپانی اصلی آن در یکی از کشورهای همسایه ایران عزیز تهیه می کنم و انصافا با سود اندکی به دست شما میرسونم و امیدوارم نتیجه فوق العادش به چشم خود ببینید و لذت ببرید ،

در ضمن اگه نخواستید از من بخرید از جایی مطمئن محصول را خریداری کنید ، و حتما تاریخ مصرف چک کنید
یا از کسانی که این محصولات استفاده میکنند مشورت بگیرید ، واقعا به تجربه اش می ارزه.

راستی سعی کردم روش استفاده و کاربرد محصولات خیلی ساده دسته بندی کنم که تو سایت میتونید مطالعه کنید

🌹شاد و شادزی باشید🌹

کمپانی فوراور

درباره شرکت فوراور

فوراور لیوینگ فراتر از یک نام تجاری است، یک سبک زندگی توأم با عشق ورزیدن و همراهی با طبیعت است .

فوراور لیوینگ معرفی یک سبک زندگی سالم همراه با عشق و همراهی طبیعت است که هدف آن فراتر از یک نام تجاری است.

فوراورانسان ها بخشی از این زندگی سالم و هیجان انگیز هستند. تیمی که دوست دارد تاج سلامتی و زیبای را بر روی سر همه ببنید حتی اگر از محصولات فوراور لیوینگ استفاده نکنند. نگاه آن ها با زیبای توأم با تندرستی است و با استفاده از سالها تجربه و تخصص در این زمینه بهترین تولید کنند محصولات گیاهی بر پایه طبیعی را عرضه می کنند.

این کمپانی در آریزونا تاسیس شده است و بزرگترین تولید کننده و توزیع کننده محصولات آلوئه ورا در دنیا می باشد. که دارای بیش از 90 درصد از بازار آلوئه ورا جهان و بیش از 20 هزار هکتار اراضی زیر کشت دنیا بوده و بزرگترین تولید کننده و توزیع کننده محصولات عسل در دنیا می باشد. این کمپانی بالغ بر 3 میلیارد دلار فروش در سال 2011 داشته است و ششمین کمپانی بزرگ از نظر سرعت رشد در آمریکا است.

کنترل تمامی مراحل کشت، تولید، تأمین مواد اولیه و … توسط همین کمپانی اداره می شود و خود کمپانی Forever Living Products با استفاده از روشهای بسیار مدرن و 100 درصد طبیعی و بدون استفاده از آفت کش ها و علف کشهای شیمیایی مراحل کشت را انجام می دهد.

آنچه فوراور لیوینگ را متمایز می‌کند بیش از ۴۰ سال سابقه درخشان در تولید محصولات گیاهی و طبیعی در بستری مجموعه‌ای است که در بیش از ۱۶۰ کشور جهان نمایده مستقمی داشته و بیش از ۱۰ میلیون نماینده در سراسر دنیا از طریق فروش و پشتیانی مشتریان از طریق فوراور درآمد دارند.

کمپانی فوراور

گواهینامه های بین المللی

اولین دارنده گواهی « کمیسیون جهانی مطالعات آلوئه ورا » ( IASC )؛ معتبرترین نهاد تخصصی در زمینه محصولات و مشتقات « آلوئه ورا » تأیید کننده کیفیت، دوام و درجه خلوص محصولات آلوئه ورا.

گواهی نامه فوراور

بیشترین خلوص در دنیا ( 96 درصد )، طبق تأیید IASC

دارنده گواهینامه بین المللی Kosher که تأیید مى کند محصولات غذایی و دارویی، منطبق بر قوانین شرعی جوامع مسلمان و یهودی است.

گواهی نامه فوراور

دارای تأییدیه انجمن اسلامی غذا و داروی آمریکا ( Halal )؛ که تأیید مى کند محصولات غذایی و دارویی، منطبق بر قوانین شرعی مسلمان و عاری از فراورده های خوک، جنین و … است.

گواهی نامه فوراور

گواهینامه پتا:

مربوط به سازمان هایی است که با حیوانات رفتار اخلاقی دارند. در واقع این گواهینامه بیانگر اینست که محصولات بر روی حیوانات آزمایش نشده اند.

گواهی نامه فوراور